Początek - Blog - Jednak Fotografia 4

Przejdź do treści

Menu główne:

Początek

Jednak Fotografia 4
Opublikowany przez w informacje ·
Tags: projektwitrynadomena
Nadszedł czas opublikowania czegoś, co zamierzałem zrobić już od dawna. Tułałem się po różnych miejscach w necie, na różnych portalach internetowych i społecznoścowych. Jednak moim marzeniem było znaleźć swoje skromne, stałe miejsce do prezentowania tego, czym chcę się podzielić z szerokim gronem czytelników.
I tak się stało. Tym miejscem jest domena kultura1050.pl. Opublikowałem tutaj jakiś czas temu ZAPROSZENIE, które zapowiadało niniejsze wydarzenie. Nie wiem, kto z Was je czytał ? Nieistotne.

Dzisiaj startuję na 100% ze swoją autorską publikacją. Publikowany tutaj projekt jest rozwojowy, bo przecież życie pokaże, co tutaj zamieszczę. W umieszczonym na kultura1050.pl ZAPROSZENIU pisałem o innym moim projekcie, który chciałem zrealizować. Nie będę się tutaj nad tym tematem dalej rozwodził, a zainteresowanych odsyłam do tekstu już dzisiaj archiwalnego, który zamieściłem na tym blogu pod pozycją "archiwalne" pt. ZAPROSZENIE. Jest to ten sam tekst, który obecnie już został zdjęty z publikacji.

Jak widać dotrzymuję słowa i wracam tutaj z projektem strony, która będzie rozbudowywana. Projekt wspomniany w ZAPROSZENIU będzie tutaj również cząstkowo zrealizowany. Wracając jeszcze do pozycji "archiwalne" chcę zaznaczyć, że będę tam umieszczał starsze teksty publikowane wcześniej na innych portalach internetowych.

Teraz przechodzę do teraźniejszości i ponieważ jestem niecierpliwy już publikuję dzisiaj dwie pierwsze galerie moich zdjęć. Galeria "Barwy jesieni" i "Iwonicz Zdrój". Do każdej galerii jest krótki tekst na blogu. Mam już w przygotowaniu dwie następne galerie, których opublikowanie będzie wymagało jeszcze trochę czasu.

Zapraszam wszystkich ciekawych do galerii i czytania tekstów. Jestem jak najbardziej otwarty na krytykę i będę za każdy głos z Waszej strony wdzięczny.© 2017   Krzysztof Krasnowiecki
    Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego