Zaproszenie - Blog - Jednak Fotografia 4

Przejdź do treści

Menu główne:

Zaproszenie

Jednak Fotografia 4
Opublikowany przez w archiwalne ·
Tags: Sosnowiecwitryna.projekt
W tym miejscu miała się pojawić witryna mojego autorstwa pokazująca kościoły Diecezji Sosnowieckiej. Tak jak tutaj wcześniej pisałem temat ten wydał mi się arcyciekawy i usilnie chciałem go w tym miejscu zaprezentować. Niestety muszę przyznać się do porażki, choć wspomnianego projektu nie zaniecham. Na drodze realizacji projektu pojawiły się pewne przeszkody, które na dziś dzień uniemożliwiają mi jego realizację. Wspomnę tutaj choćby tylko problem dokumentacji fotograficznej, bez której zdobycia projekt nie ma zupełnie sensu. Nie znaczy to jednak, że pomysł projektu witryny "Kościoły Diecezji Sosnowieckiej" zarzucam, lecz dalej będę się starał go zrealizować, choć to zapewne potrwa dłużej niż sądziłem. Proszę o wyrozumiałość.

Nie znaczy to jednak, że miejsce to pozostanie puste na wiele miesięcy z tym samym tekstem. Podjąłem się w tym miejscu zaprezentować inny projekt mojego autorstwa. Będzie to witryna oparta głównie na galeriach fotograficznych o różnej tematyce. Będzie tutaj można znaleźć również moje teksty i trochę informacji. To, kim jestem, opiszę już dokładniej na stronach witryny. Sądzę, że uda mi się tutaj również zaprezentować cząstkę poprzedniego projektu, który, jak już wcześniej wspomniałem, musiałem chwilowo wstrzymać.

Jestem przekonany, że nowy projekt wszystkim się spodoba. Aby go zobaczyć i ocenić, zapraszam tutaj już niebawem !

Oto stary tekst, który był umieszczony jeszcze do niedawna pod tym adresem. Niniejszym spełniam swoją obietnicę.© 2017   Krzysztof Krasnowiecki
    Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego