Coś nowego - Blog - Jednak Fotografia 4

Przejdź do treści

Menu główne:

Coś nowego

Jednak Fotografia 4
Opublikowany przez w informacje ·
Tags: CzesławDźwigajgaleriarzeźbakwiaty
Tym razem trochę to trwało. Mam oczywiście na myśli kolejne novum na mojej stronie. Otóż musiałem borykać się z przeciwnościami losu pod postacią technicznych problemów z oprogramowaniem. Sądzę, że powstałe problemy zostały całkowicie opanowane i przezwyciężone. Oby na zawsze.

Przejdę teraz do dwóch nowości zamieszczonych na tej witrynie. Pierwsza to nowa galeria "Kwiaty", która powstała z zestawienia zdjęć różnych form kwiatowych z przestrzeni kilku lat mojej przygody z fotografią. Lubię fotografować kwiaty, choć często mam kłopoty z nazwaniem obiektu zainteresowania, ale nie w nazewnictwie moja rolo, bo nie jest to ani katalog, ani encyklopedia. Piękno kwiatów jest zachwycające i niepowtarzalne, a zarazem bardzo ulotne. Oczywiście galeria "Kwiaty" została umieszczona na podstronie "Galerie".

Drugim novum jest galeria "Rzeźba" zamieszczona na podstronie katedry. Dlaczego akurat tam ? Ano dlatego, bo jest to galeria dotycząca wystawy rzeźby sakralnej artysty Czesława Dźwigaja umiejscowionej na placu przykatedralnym. Nie mnie oceniać wartość tej wystawy. Niestety rozmieszczenie prezentowanych prac artysty nie jest zbyt szczęśliwe, ale może nie każdy to zauważy. Wystawa zapewne jest ciekawa i warta obejrzenia.

Reasumując, po pokonaniu technicznych trudności powracam z dwoma nowymi pozycjami tej witryny. Zapraszam !


© 2017   Krzysztof Krasnowiecki
    Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego