Kim jestem - Blog - Jednak Fotografia 4

Przejdź do treści

Menu główne:

Kim jestem

Jednak Fotografia 4
Opublikowany przez w informacje ·
Tags: Sosnowiecfotografia
Czy jest dzisiaj jakiś szczególny dzień? Chyba nie, ale to właśnie dzisiaj rozpoczynam swoje pisanie tutaj, w tym szczególnym miejscu pod własną domeną. Czyli pełen komfort. Przyznam się jednak, że już wcześniej troszkę pisałem w innym miejscu i pewne treści zostaną tutaj powtórzone, co pewnie nie przeszkodzi większości z Was, bo albo mnie nikt nie pamięta, albo po prostu w tamto miejsce nikt z Was wcześniej nie trafił. Co by nie powiedzieć, jeśli jakiś tekst jest dobry (mnie się podoba), można, a nawet trzeba po drobnej modyfikacji znowu z niego skorzystać. Co też niniejszym tutaj uczynię.

No to do roboty. Już sam tytuł został dokładnie przepisany z tamtej stronki, ale ponieważ kombinacji w tym temacie za dużo nie ma, więc po co kombinować. Dobre co? Czyli kim jestem? Już odpowiadam. Nazywam się Krzysztof Krasnowiecki i nie będę tutaj ukrywał się pod jakimiś pseudonimami, bo i po co. Żadna tajemnica. I tak to każdy wyczai jeśli będzie chciał. Pojawiam się też na portalach społecznościowych, co chyba dzisiaj jest już standardem. Dodam, że najczęściej na G+. Ktoś powie, no to ci nie wystarczy? Ano nie, tym bardziej, że pewne osoby czytając tamtego bloga, a właściwie jego skromne początki, namawiały mnie, żeby dalej tak kontynuować. No więc pomyślałem sobie, czemu nie. Czyli reasumując postanowiłem poszukać dla siebie bardziej swojego miejsca w sieci i jestem TUTAJ! Jeszcze coś dodam o sobie. Pochodzę z Sosnowca i większość mojego życia związałem właśnie z tym miastem oraz z Zagłębiem Śląsko-Dąbrowskim i ze Śląskiem.

Może teraz coś powiem o swoich zainteresowaniach. Oj, jest tego sporo. Zacznę od turystyki. Uwielbiam Tatry i każde inne góry. Czas spędzony w górach nigdy nie był czasem dla mnie straconym. Lubię także wycieczki rowerowe. Oczywiście fotografia i tutaj będzie o tym dużo, tym bardziej, że tytuł bloga coś ma z fotografią wspólnego. Lubię również czytać, a czasami bywam wierszokletą. Najbardziej lubię literaturę SF i historyczną. Z muzyki najbardziej przypadła mi do gustu legendarna już dzisiaj grupa PINK FLOYD.

I taki jest u mnie groch z kapustą. Zapytacie pewnie, kiedy mam czas to wszystko robić? Odpowiem szczerze. Nie mam czasu. Dopiero jak znajdę jakąś lukę w codziennych zajęciach, wtedy robię swoje i wszystko na raz. I tak to wygląda. Na deser zostawiłem to co najbardziej lubię, czyli komputer i teraz wszystko jasne, że jestem tu i w tym dokładnie miejscu. Ostatnio właśnie komputerowi poświęcam najwięcej czasu gdyż obecnie działam bardziej stacjonarnie, co tłumaczy również to moje tutaj pisanie takie trochę na kolanie. Moja obecna sytuacja nieco mnie izoluje, dlatego staram się wykorzystać internet do kontaktu z innymi osobami i także, a może szczególnie z prawdopodobnymi moimi CZYTELNIKAMI.
Czyli chyba już Wiecie kim jestem. Sami to określcie. Na koniec dodam, że z tego całego chaosu wyłania się jednak fotografia i tej mojej fotografii będzie tutaj najwięcej. No to pozdrowionka i do następnego!© 2017   Krzysztof Krasnowiecki
    Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego